Gyimesbükki Dani Gergely Általános Iskola Şcoala Gimnazială Dani Gergely

Primary School Dani Gergely GHIMES -FAGET

2015 SZÜRETI BÁL

dscn2917.jpg

dscn2965.jpgdscn2995.jpgdscn3014.jpgdscn3020.jpgdscn3038.jpgdscn3039.jpgdscn3045.jpg

A 2011- 2012-es tanévben a Dani Gergely Általános Iskola VIII. osztályos diákjai harmadszor szervezték meg a hagyománnyá vált Szüreti bált.                                                                                                        Az eddigiektől eltérően az idei bálon részt vettek a kolozsvári Sigismund Toduta Zenelíceum diákjai és tanárai.  A kolozsvári kórus énekelt a gyimesbükki iskola diákjainak. A főleg kisiskolásokból álló közönség nagy kíváncsisággal hallgatta a műveket.

A rendezvény a koszorúk díszítésével kezdődött, majd a diákok lovas szekerekkel, zenekar kíséretével végig vonultak a falun.                                                                                                                        Az iskolához visszaérve a csőszök bemutatták a táncukat, ami felkeltette az itt összegyűlt tanulók hangulatát.                                                                                                                                                                  A bálban nemcsak a diákoknak adódott jó hangulat, hanem a szülők számára is, akik elkísérték gyerekeiket a mulatságba.

szuret.jpg

sure2.jpg

sure3.jpg

sure4.jpg

sure6.jpg

sure7.jpg

sure8.jpg

surw5.jpg

szre4.jpg

szuret.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 28
Tegnapi: 27
Heti: 126
Havi: 847
Össz.: 135 589

Látogatottság növelés
Oldal: Képek/szüretibál
Gyimesbükki Dani Gergely Általános Iskola Şcoala Gimnazială Dani Gergely - © 2008 - 2024 - danigergelyiskola.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »